Pěkné ubytování

Pěkné ubytování

Pension U Heligonky nabízí kvalitní, cenově dostupné ubytování přímo v centru Brna. Díky svojí poloze je centrum města dostupné do 15-ti min. pěšky, nebo veřejnou dopravou (5min) s bezproblémovou dostupností na brněnské výstaviště. Nabízíme 18 zrekonstruhovaných pokojů, vybavených TV. Celý pension je pokrytý bezdrátovým připojením k internetu (Wi-Fi) - zdarma. K ubytování nabízíme pro naše hosty snídani zdarma.

V pensionu nabízíme také konferenční prostory s kapacitou 60 osob.

V pensionu U Heligonky máte na výběr
z ubytování

Bezproblémové parkování

Bezproblémové parkování

Našim hostům a návštěvníkům restaurace nabízíme bezplatné parkování v uzavřeném areálu.
Vaše vozidlo bude tedy jen pár kroků od recepce.

Restaurace

Restaurace

ČISTÁ PŘÍRODA NA VAŠEM TALÍŘI"
Je motem naší restaurace.

Profesionální tým kuchařů se zaměřuje na moderní úpravu všech surovin a produktů které Vám budeme servírovat na Váš stůl.

Najdete nás jen 10 min chůze od historického centra v pěkně zrekonstruované bývalé textilní továrně kde na Vás dýchne nostalgie a klid starých časů. Restaurace a salonek Vám garantuje komfort a soukromí při pořádání rodinných oslav a večírku.

Pro firemní školení, obchodních prezentací i konference Vám poskytneme salonek s kapacitou 60 míst vybaven diaprojektorem a barem pro servis nápojů a pohoštění.Možnost ubytování a parkování před restaurací a wifi připojení je samozřejmostí.


Restaurace

Poloha


Zobrazit místo Heligonka na větší mapě